Rafael Lewandowski w Zielonej Górze
  • 26
  • 03

 

W czwartek w Bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego podczas dni Frankofonii odbył się pokaz filmu „Z dala od orkiestry”.

 

Obecny był reżyser i jednocześnie patron FrankoFilmu Rafael Lewandowski. Pokaz i spotkanie z reżyserem cieszyły się sporym zainteresowaniem młodzieży.

Po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa poświęcona 14. edycji FrankoFilm, która odbiła się szerokim echem w mediach:

Radio Zielona Góra
Radio Zachód
Gazeta Lubuska
Moja Zielona Góra
Wiadomości.com

 

Więcej aktualności
  • 31 październik 2017
  • 0
Organizatorzy już zdecydowali – tematem 14. edycji FrankoFilmu będzie „Światło”. Festiwal najprawdopodobniej odbędzie się od 8 do 10 czerwca 2018.   Stało się dobrą tradycją,...
  • 12 styczeń 2018
  • 0
Już w piątek 26 stycznia w Warszawie odbędzie się szkolenie na temat realizacji filmów krótkometrażowych. Potrwa trzy dni. Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Artownia...