Z niecierpliwością czekamy na Wasze filmy, które możecie przysyłać do 8 kwietnia. W międzyczasie jednak – jesteśmy bardzo ciekawi jak wygląda praca na planach zdjęciowych. Dlatego mamy dla Was 2 konkursy!

 

Pokażcie się! Do 7 kwietnia, do godziny 16:00 opublikujcie na swoich profilach FB [lub Instagramie] zdjęcie z planu filmowego, dodając do niego #jevaisafrankofilm. My będziemy mogli zobaczyć, na jakie fantastyczne ekipy czekamy, Wy macie szansę zostać wyróżnieni podczas tegorocznego Festiwalu. Najciekawsze, najbardziej oryginalne zdjęcia, wybrane przez organizatorów, zostaną wydrukowane, pięknie oprawione i wręczone Wam na festiwalowej scenie. Wyniki poznacie już 9 kwietnia! Fundatorem nagrody jest agencja interaktywna matkon.pl z Zielonej Góry.

Dla tych z bardziej graficznym zacięciem, przygotowaliśmy drugi konkurs, na najbardziej kreatywny plakat tworzonego przez Was filmu. W konkursie plakatowym obowiązują te same zasady, co przy zdjęciowym. Najciekawsze zdaniem organizatorów prace, zostaną pokazane podczas wystawy festiwalowej. Autor tej najbardziej oryginalnej zostanie nagrodzony uczestnictwem w szkoleniu z projektowania graficznego. Przy publikowanych pracach nie zapomnijcie dodać #jevaisafrankofilm. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 kwietnia! Fundatorem nagrody jest agencja JJ Communications z Warszawy.

Regulamin konkursu: PDF

Więcej aktualności
  • 26 Mar 2018
  • 0
  W czwartek w Bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego podczas dni Frankofonii odbył się pokaz filmu „Z dala od orkiestry”.   Obecny był reżyser i jednocześnie patron...
  • 27 maja 2017
  • 0
Zapraszamy do obejrzenia galerii z pierwszego dnia tegorocznej edycji. Wydarzeniem dnia była projekcja filmu ‚Niewinne’ oraz spotkanie z gwiazdą, Agatą Buzek. fot. Studio W66
  • 4 Lip 2018
  • 0
Razem z Ivanem Kabacoff zapraszamy Was do świata FrankoFilmu. Zobaczcie Destination Francophonie prosto z Zielonej Góry.